doprava a platba.jpg

DOPRAVA A PLATBA

Svoju objednávku môžeš urobiť z pohodlia svojho domova, či už si na Slovensku, alebo i v inej krajine, prípadne si nechaj tovar rezervovať v našej predajni a príď si ho vyskúšať osobne ! Zaplatíš platobnou kartou, prevodom z účtu, či osobne. Staráme sa o tvoje pohodlie... Ak ťa zaujímajú všetky možnosti platby a doručenia, či rýchlosť expedície a čas odoslania, čítaj ďalej...

 

REKLAMÁCIA, VÝMENA, VRÁTENIE

Nesedí Ti zakúpený tovar ?- netrafili sme spoločne veľkosť? ...Nevadí, s nami máš 14 dní na jeho bezplatné vrátenie, či výmenu za iný. Alebo snáď je zakúpený tovar nejako poškodený ? Neváhaj ho reklamovať. Všetky dôležité informácie o výmene, reklamácii, či vrátení tovaru nájdeš na tejto stránke.

Clothes Ganging on a Rack
 
A Pile of Sweaters

OBCHODNÉ PODMIENKY

Tieto obchodné podmienky upravujú vzájomné práva a povinnosti medzi predávajúcim a fyzickou osobou, ktorá uzatvára kúpnu zmluvu (ďalej len „kupujúci") prostredníctvom webového rozhrania umiestneného na webovej stránke dostupnej na internetovej adrese www.ehfd.sk. Ustanovenia obchodných podmienok sú neoddeliteľnou súčasťou kúpnej zmluvy.

 

SÚBORY COOKIES

S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie. Je to bežná prax väčšiny webových lokalít.

Online Monitoring
 
Online nakupování

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV

Pre riadne fungovanie tohto elektronického obchodu, vybavenie Tvojich objednávok a ich spracovanie je nevyhnutne potrebné spracovávať Tvoje osobné údaje. Nakoľko vieme, že ide o citlivé údaje pristupujeme k ním s veľkou opatrnosťou.